/// ÜRÜN DETAY > Bariyer Sistemleri

Yuvarlak Hatlar, Estetik Görünüm, Kompakt dizayn,

Kolay, HIZLI Montaj, Rahat Kullanım ve her türlü mimariye uyum

Elektrik kesilmelerinde kolu manuel konuma almada kolay, emniyet tertibatlı sistem

Hava şartlarından etkilenmeyen paksı fırın boyalı veya paslanmaz çelik dış kabın

Akümülatör ve şarj kartI bağlanabilme imkanı

DC 24Volt motorlu. elektronik hız ve tork ayarIı

Fotosel Ayağı

Emniyet Fotoseli

Buton Veya Kodlu Giriş ünitesi

Uyarı Levhası

Flaşör lambası 

Anten

WIL BARİYER

BARİYER Kolu

Besleme Hattı

Uluslararası norm, standart ve kaliteye haizdir.Güvenle kullanılır.

Giriş genişliğine bağlı olarak kol uzunluğu 4 mt. ve 6 mt. olan iki ayrı model vardır. Ara değerler için kol kısaltılabilir.

24 volt DC akımla çalışan motora sahiptir. Sürekli ve ardışık çalışmada DC motorların tüm avantajlarına sahiptir. örneğin; durmaya yakın hızını yavaşlatarak sıfıra getirir ve yumuşak bir duruş sağlanır.

İsteğe bağlı olarak Akü ve Şarj ünitesi ilavesi ile elektrik kesilmelerinde sistem çalışmaya devam eder.

Elektronik kontrol ünitesi ve sınır anahtarları kabın içinde montelidir, tüm bağlantılar buradan sağlanır.

Kol ağırlığı kabın içinde kontra yay kuvveti ile dengelenmelidir, bu sayede motor yükünün en aza indirilmesi sağlanır. Aynı şekilde manuel kullanımda kolu elle kaldırabilme imkanı vardır.

Kol uzunluğuna bağlı olarak ayarlanan elektronik tork ayar sistemine sahiptir. Engelle karşılaştığında durup geri dönme özelliğine sahiptir.

BARİYER, kolu her zaman kilitli durumda tutulmaktadır. Kolu kaldırarak açma imkanı vermez. elektrik kesilmeleri halinde kol, anahtarI ile manuel konuma alınarak, kontra yayın kaldırma kuvveti sayesinde kolayca kaldırılabilmektedir.

Normalde Buton ve / veya İsteğe bağlı olarak kontrol ünitesindeki soketine takılabilen Radyo Alıcı Kartı sayesinde uzaktan kumanda ile start edilebilir.

0 - 60 Sn. arası ayarlanabilen süre sonunda otomatik olarak açık olan kapıyı kapatır. Bekçi kontrolü varsa İsteğe bağlı kolayca İptal edilebilir.

İlave edilebilen ekipmanlar; emniyet fotoseli, flaşer lamba, Radyo Alıcı Kartı, Anten, Trafik lambası kartI, Şarj ünitesi, Akü vs. için soket, klemens girişleri ve 24 Volt besleme çıkışları mevcuttur.

Tüm kablo bağlantıları bari yere kabın tabanından gerilerek yapılır.

Her türlü Access Kontrol sisteminden start edilebilir.

Montajı kolaydır; gerek bayilere ve gerekse montajI kendi yapacak İmkanlara sahip şahıslara gereken her türlü teknik destek ve detaylar distribütör firma tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır

/// ÜRÜN RESİMLERİ > Bariyer Sistemleri