/// ÜRÜN DETAY > Yana Kayar Fotoselli Kapılar

Çok sayıda personel giriş çıkışı gerektiren otel, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama performansları ile iç ortam havasını muhafaza ederler. Özel profil sistemli tasarımı sayesinde mimari uygulamalarınızda estetik çağdaş bir çözüm sunarlar.

Uygulama alanları, hermetik ameliyathane kapıları, laminant kanatlı kapılar, fotoselli kapı, otel, mağaza, market, alışveriş merkezi kapıları, otomatik yana kayar cam kapı .

Otomatik Yana Kayar Cam Kapı Teknik Özellikler

Menşei: Almanya.

Mekanizma: D.C AGE Motor ve Microprossesör.

Operatör Ünitesi: Kesintisiz – Sürekli kullanıma müsait, yoğun trafik yüklerine elverişli olup yüksek performans kalite seviyesindedir. DC Motor şoklarda korunma sistemi ile donatılmıştır.

Raylar: Rayların 2 milyon açılış ve kapanışa kadar hiçbir deformasyon göstermeden çalışacak kapasitede dizayn edilmiştir.

Taşıyıcı Özellikler: Üçlü taşıyıcı grup geliştirilmiş aşınma özelliği (NON ABRASİVE) olmayan “DERLİN” Maddesinden üretilmiş olup esnek ve darbe emici özelliği sayesinde kapının tamamen sessiz çalışmasını sağlar.

Emniyet Fotoseli: Radarın algı alanı dışında kalan insan veya cisimlere kapının çarpmamasını sağlar. Kapı hareket halindeyken devrededir.

Kapının Seyir Hızı: 900 -1100 mm/sn

Açık Kalma Zaman: 0 -10 Saniye arası ayarlanabilir.

Açılış ve Kapanışta Güvenlik: Çarpma şiddeti ayarlanabilir. Elektrikler kesik olduğu ve kapının kilitli olmadığı pozisyonlarda kapı 4 kg lık kuvvette açılır.

Opsiyonlar

Elektronik kilit,

İstenen Renkte imalat (Ral Kodunda)

Buton kontrolü.

Ameliyathaneler için mantar buton.

Yaklaşım sensörü

Şifre

Konum anahtarı

 

/// ÜRÜN RESİMLERİ > Yana Kayar Fotoselli Kapılar