/// HAKKIMIZDA

1988 yılında isviçrede METAL TEKNİK endüstriyel kapı sistemleri adı altında kurulan firmamız 1998 yılı itibariyle Türkiyede faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız hedef olarak bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları önümüzdeki yıllara taşımayı ve daha nitelikli projelerde yer almayı seçmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren başta sanayi sektörü olmak üzere kişi ve kurumların endüstriyel sistem taleplerini en iyi şekilde yerine getirmekte olan firmamız , geçen kısa süre içersinde yüklenmiş olduğu birçok işleri başarıyla yerine getirmiştir. Ürün grubunda birçok seçeneği müşterilerine sunan firmamız, dünyanın sayılı üreticilerinin otomasyon ürünlerini kullanmaktadır.

Sanayi sektöründe , alışveriş merkezlerinde,konutlardan mağzalara kadar bir çok yerde kullanılan otomatik kapı sistemleri konusunda, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ürün yelpazesine hergeçen gün geliştirmeye ve genişletmeye çalışmaktadır. Özellikle hızlı pvc kapı üzerinde çalışan firmamız ithal ürünün yanında METAL TEKNİK imzalı kendi üretimi olan yerli pvc kapı seçeneğinide sizlere sunmaktadır.